Logo Czech Tobacco Cooperation Zobrazit menu

PROFIL SPOLEČNOSTI

Akciová společnost CZECH TOBACCO CORPORATION je ryze českou obchodní společností, kterou v roce 1997 založilo pět subjektů, jejichž hlavním předmětem podnikání je nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej.

Zaměření akcionářů společnosti je velkoobchodní distribuce rychloobrátkového sortimentu jako cigaret a tabákových výrobků, alkoholických nápojů, nealkoholických nápojů, kávy, čajů, cukrovinek, cenin, drogerie a jiného doplňkového sortimentu. Na skladě evidujeme více jak 12 000 položek sortimentu.

CZECH TOBACCO CORPORATION a.s. byla založena za účelem zastupování zájmů zakladatelů – akcionářů a to především plnit tyto úkoly:

  • centrální nákup zboží a vyjednávání obchodních podmínek pro akcionáře, za účelem udržení si konkurenceschopnosti
  • zajištění smluvních dodavatelsko-odběratelských vztahů s výrobci a producenty
  • vytvořit celoplošný (v rámci ČR) jednotný systém distribuce a poskytnout spolehlivou distribuci zboží do 24 hodin po celé ČR
  • stát se, díky celoplošnému působení, strategickým dodavatelem pro maloobchod v rámci celé ČR
  • vést jednotnou reklamní a propagační činnost

CZECH TOBACCO CORPORATION a.s. díky svým akcionářům – distribučním velkoobchodům zásobuje široké spektrum obchodních kategorií zákazníků jako jsou specializované tabákové maloobchody, čerpací stanice, potraviny, restaurace a bary.

Konsolidovaný obrat CZECH TOBACCO CORPORATION a.s. za rok 2014 byl 13,5 mld.Kč.

V první polovině roku 2015 došlo ke změně akcionářské struktury CZECH TOBACCO CORPORATION a.s.

Akcionáři CTC vlastní celkem 14 velkoobchodních skladů – logistických center o celkové skladovací ploše 27 000m².

Distribuci zajišťujeme 200 vozy.

Logistická centra a distribuční vozy jsou ve výhradním vlastnictví akcionářů.

CZECH TOBACCO CORPORATION a.s. je jedním z nejvýznamnějších velkoobchodních distributorů v České republice. Distribuujeme zboží po celé České republice, servisujeme cca 15 000 maloobchodních jednotek.

Novinky

Změna sazeb spotřebních daní

Dnem 1. 1. 2016 vstoupil v platnost zákon č. 315/2015 Sb., kterým se mění zákon č. 353/2003 Sb., o spotřebních daních, ve znění ...

AKTUÁLNÍ LETÁK